Команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вперше взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху», що цьогоріч проходила на базі Запорізького національного технічного університету.

До складу команди Університету увійшли курсанти Андрій Бурак, Орест Лопух і студент Валентин Бокач під керівництвом старшого викладача кафедри експлуатації транспортних засобів і пожежно-рятувальної техніки, кандидата технічних наук Івана Паснака, який представляв наш навчальний заклад як член журі олімпіади.

Під час урочистого відкриття Всеукраїнської олімпіади учасників привітали проректор із наукової роботи Запорізького національного технічного університету професор Ю.М. Внуков і завідувач кафедри «Транспортні технології» професор Г.Ф. Бабушкін. Вони побажали студентам успіхів при вирішенні завдань олімпіади, а також перемоги найсильнішим.

Олімпіада проходила за два тури: І тур (теоретичний) – розв’язання конкурсних задач, тестування (16 квітня); ІІ тур (практичний) – виїзд на перехрестя м. Запоріжжя, розробка схеми організації дорожнього руху (17 квітня).

За підсумками олімпіади команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіла почесне третє місце, а студент Валентин Бокач нагороджений грамотою за оригінальність розв’язку задач.

У рамках заходу учасники олімпіади відвідали з екскурсією ЗАТ «ЗАЗ», Музей техніки Богуслаєва, а також побували в історичних і заповідних місцях Запоріжжя, зокрема, на славетному острові Хортиця.

 

 

Прес-служба

Львівського державного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу