За сімейні сварки платять здоров'ям, - учені - Den semi lyubvi i vernosti 8 iyulyaВід того, наскільки гармонійні і довірливі стосунки в сім’ї, повністю залежить стан здоров’я членів родини. За даними американських дослідників, навіть хворим на рак вдається виживати завдяки підтримці близьких. Серед самотніх пацієнтів із онкологією показник виживання значно нижчий. Крім того, незадоволеність сімейними стосунками може спровокувати переїдання, появу проблем зі сном і набір зайвої ваги.

Найголовніший ворог здоров’я – гормон стресу кортизол, який організм виробляє при кожній сварці з близькою людиною. Цей гормон підточує здоров’я серця, змушує заїдати образи калоріями або запивати їх алкоголем, погіршує самопочуття, знижує самооцінку, послаблює противірусний захист. Тож конфліктні ситуації варто не доводити до точки кипіння.

Медики та психологи рекомендують намагатися будувати стосунки з партнером у правильному руслі, якщо цей талант не вдалося успадкувати. Наука ця нескладна, є багато корисної літератури і перевірених порад. 

До речі, регулярні інтимні стосунки багато в чому здатні знівелювати негативні наслідки стресових ситуацій, але тільки за допомогою сексу вирішувати сімейні проблеми все життя не вдасться. Від неприємностей матеріального характеру або побутової невлаштованості також не вдасться позбутися з допомогою сексу. А ці чинники здатні серйозно шкодити сімейному щастю і, відповідно, здоров’ю.

За матеріалами: Сердце для жизни

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *