Учора, 24 квітня,  голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич зустрілася з керівниками вищих і професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області. У зустрічі взяли участь представники учнівського та студентського самоврядування, батьківських комітетів, громадськості. 

Народний депутат України презентувала проект Закону України «Про вищу освіту». На думку Лілії Гриневич, новий закон виведе українську вищу освіту на європейський шлях розвитку, підвищить якість освіти і дасть можливість українським випускникам бути більш конкурентоспроможними на ринку праці.

Освітяни Миколаївщини висловили своє бачення подальшого удосконалення зазначеного законопроекту.

Під час зустрічі обговорено дуже болючі питання, що непокоять багатьох керівників, а саме: забезпечення випускників першим робочим місцем відповідно до отриманої освіти; удосконалення Закону України «Про здійснення державних закупівель»; соціалізація учнів з обмеженими можливостями; надання державою пільг соціальним партнерам із метою покращення працевлаштування молоді.

Голова Миколаївської обласної ради Кремінь Т. Д. і директор департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Мельніченко В. В. запевнили, що діалог із владою на рівні співпраці продовжиться на теренах Миколаївської області.

У свою чергу голова Комітету Лілія Гриневич подякувала освітянам за мудрі думки, за вміння взяти на себе відповідальність, за громадську ініціативу. Тільки за таких умов ми отримаємо великий життєвий шанс змінити на краще нашу країну.

Під час перебування на Миколаївщині голова комітету Верховної Ради України відвідала Миколаївський національний аграрний університет, Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *