Браслет-очисник повітря винайшов російський студент - big preview zelenyy brasletЖителі великих міст звикли дихати повітрям з домішками важких металів, вихлопних газів, токсичних хімічних сполук. Кожен рятується від цього по-своєму, наприклад, частіше відпочиває на природі, де дерева очищують повітря, виділяючи чистий кисень.

Студент Олександр Костін з Володимирського державного університету ім. Столєтова винайшов Hand Tree –  невеликий дихальний повітряний фільтр у вигляді браслета.

Виглядає винахід  вельми витончено. Гаджет вже оцінили на конкурсі Electrolux Design Lab, де новинка дісталася до півфіналу. Сама назва Hand Tree – говорить про властивість браслета очищати повітря, як це роблять дерева, що постачають кисень.

Hand Tree – це, по суті, портативний повітряний фільтр, який поглинає пил, вуглекислий газ, метан, бензапірен і виділяє кисень. На браслеті є світлодіодний дисплей, а всередині – акумулятор.

Винахідник зізнається, якщо носити такий браслет  –  людина буде завжди оточена хмарою чистого повітря. Можна припустити, що якщо кожен з нас буде носити Hand Tree, то повітря на планеті, або хоча б в окремому місті, стане  чистішим.
Дизайнер Hand Tree також представив новинку у вигляді кулона і ременя. Портативний Hand Tree зроблений з пластику, що переробляється.

Браслет-очисник повітря винайшов російський студент - braslet

За матеріалами Научная Россия

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *