Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Клініка Дружня до Молоді (при Уманській дитячій міській лікарні) виступили ініціаторами та організаторами першого міського фестивалю соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!», що проходив на сцені міського Будинку культури.

Мета фестивалю – донесення до молодих людей важливості подолання соціальних проблем і соціальних хвороб: наркоманії, ВІЛ/СНІДу, алкоголізму, тютюнопаління, небажаної вагітності, насилля; збільшення кола однодумців і демонстрація учнівською та студентською молоддю знайдених шляхів вирішення цих проблем; інформування громади міста про діяльність Клініки Дружньої до Молоді та Студентської соціально-психологічної служби УДПУ імені Павла Тичини.

Разом зі студентами факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ у фестивалі брали участь аматорські театральні колективи закладів освіти міста, обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань, Театр юного глядача міського Будинку культури, Київське молодіжне арт-об’єднання «Щ.Е.К.».

Фестиваль був побудований на основі історії про Чайку Джонатана Лівінгстона (Р. Бах). Лейтмотивом проходила думка про те, що слід прагнути досконалості, розкриття і пізнання себе, слід бути тим, хто ти є і жити своїм життям, при цьому намагатись бачити в інших хороше і вчити їх це хороше усвідомлювати. У виступах театральних колективів порушувались важливі питання залежностей, насилля, вибору, протистояння, самоцінності, моральних і фізичних проявів спокуси та боротьби за власне щасливе повноцінне життя.

 Відділ зв’язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу