Щорічно в Кракові на базі Ягеллонського університету проходить Міжнародний студентський медичний науково-практичний конгрес, у якому беруть участь студенти з усієї Європи. Цього року на ньому успішно представила Україну студентка 4-го курсу медфакультету № 2 Буковинського державного медичного університету Ірина Попова.

«Наукова робота Ірини, що була представлена на секції з кардіології «Destabilization if IHD», отримала гран-прі (науковий керівник – професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ – Оксана Полянська)», – повідомили в навчальному закладі.

Під час наукового конгресу студенти мали змогу представити свої наукові здобутки у більш ніж 20 медичних секціях, відвідати лекції професора Томаша Гузіка та випробувати свої медичні знання на змаганні Tournament of Minds. На базі лікарні Іоана-Павла молоді науковці взяли участь у майстер-класах із кардіохірургії, лапароскопії та коронарної ангіографії.

Загалом конгрес об’єднав понад чотири сотні студентів-медиків з усіх куточків Європи, вони отримали всі умови для продуктивного обміну досвідом і науковими здобутками.

За матеріалами www.ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.