Студенти взяли під контроль вибори ректора (відео) - 5 03 2014Студенти Львівського університету ім. І. Франка власними силами вирішили вплинути на політику в рідному навчальному закладі. Задля цього утворили «Університетський майдан» –  громадську ініціативу активної і живої співдії академічної спільноти, відкриту до діалогу заради відповідального та вільного розвитку університету. У такий спосіб хочуть створити дієві механізми вироблення рішень і нові сенси стосунків між керівництвом та академічною спільнотою закладу, формулювати пріоритети, альтернативи і консенсус, творити і відстоювати стратегію розвитку НЗ, стимулювати викладачів і студентів на вільне творче здобуття та примноження знань, позбуватись усіх ялових, непрозорих і фальшивих процедур, що спотворюють навчання, наукові дослідження та суспільне добро в університеті. Боротись проти протекціонізму й корупції та підтримувати і розвивати університетську автономію та засадничі академічні свободи у щоденному житті університету.  

 

Зараз у ЛНУ обирають ректора. Тому «Університетський майдан» розробив розклад зустрічей претендентів на посаду очільника вишу із колективом. Зустрічі відбуватимуться о 15.30 в Актовій залі за розкладом:

12 травня – декан механіко-математичного факультету, професор Михайло Михайлович Зарічний;

13 травня – декан юридичного факультету, професор Андрій Михайлович Бойко;

14 травня – завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету, професор Сергій Корнійович Реверчук;

19 травня – завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету, професор Олексій Миколайович Сухий;

20 травня – декан філологічного факультету, професор Ярослав Іванович Гарасим;

21 травня – завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, професор Маркіян Зіновійович Мальський;

23 травня – декан філософського факультету, професор Володимир Петрович Мельник.

А 26 травня 2014 року відбудеться спільна зустріч усіх претендентів на посаду Ректора ЛНУ ім. Івана Франка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *