Усе починається з весни – і перші грози, і романтична ніч купальська, і щедрі осені плоди… І саме в цю прекрасну весняну пору, коли світ навкруги буяє і квітне, у виставковій залі Уманського художнього музею відбулась презентація персональної виставки творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики.

Відвідати виставку та поринути у світ прекрасного прийшли жителі Умані, студенти, викладачі, а також керівництво УДПУ імені Павла Тичини на чолі із ректором професором Наталією Побірченко.

Загалом на виставці представлено понад 70 картин, переважна більшість яких виконана в техніці «пастель», решта – в техніці «гуаш», «акварель», «олійна техніка». Картини написані в різних жанрах – це і пейзажі, і натюрморти, і портрети. Роботам Ольги Музики притаманні тонкі тональні переходи, багата колористика, загадковість і казковість. Художниця змогла передати красу, яка нас оточує, показати взірець довершеності та чарівності.

Відділ зв’язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу