Прокуратура поцікавилася оздоровленням дітей на Прикарпатті - food 1 iОсобливу увагу звернули на оздоровлення дітей пільгових категорій та безпеку відпочинку. Під час перевірок встановлено, що відділами у справах сім’ї та молоді не повною мірою забезпечується підготовка заходів із сприяння та відпочинку дітей пільгових категорій. Зокрема, у Калуській міськраді не визначено місця відпочинку таких дітей і не заплановано кошти на їх оздоровлення.

У Косівському районі районна держадміністрація не надала пропозицій щодо обсягів фінансування оздоровлення школярів у закладах відпочинку. Внаслідок цього кошти на виконання районної цільової програми щодо відпочинку дітей улітку цього року в районному бюджеті не передбачено. А це унеможливлює виконання програм і доводить її формальний характер. На усунення виявлених порушень прокуратурою внесено подання начальнику Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-франківської ОДА.

Безпечні умови перебування дітей у закладах відпочинку теж постійно перебувають на контролі прокуратури області. Зокрема, під час перевірки деяких пришкільних таборів установлено, що до роботи в харчоблоках допускалися працівники без санітарного огляду, не було сертифікатів  відповідностей на продукти харчування, продавали газовані напої, а також вироби, що містять синтетичні барвники та ароматизатори.

За результатами перевірок органами прокуратури області внесено 20 подань, з яких 12 розглянуто; 2 протести, які розглянуто та задоволено; порушено 1 дисциплінарне провадження. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 посадових осіб, поновлено права 85 дітей.

За матеріалами paralleli.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *