Найспекотніше літо - попереду, стверджують німецькі вчені - images 44Німецькі вчені оголосили про те, що майбутнє літо супроводжуватиметься аномальною спекою, а 2014-й увійде в історію, як найспекотніший за всю історію спостереження за погодою.
Таких висновків вчені дійшли після вивчення Ель-Ніньо, що суттєво впливає на клімат. Води теплої поверхневої сезонної течії, що виникає в Тихому океані, піднімаються вгору і, займаючи простір уздовж екватора до Південної Америки, можуть впливати на температуру  протягом тривалого часу. Вчені часто посилаються на Ель-Ніньо, коли в кліматі спостерігаються різні аномалії.

На думку німецьких дослідників з університету Гіссена, які також вивчали це явище, перед кожним його формуванням відбувається тісний взаємозв’язок між температурою повітря над екватором і рештою вод Тихого океану. Цього року ймовірність виникнення Ель-Ніньо становить 76 %, отже, рік обіцяє бути досить спекотним, що, втім, сталося б і без цього загадкового явища. У разі ж, якщо Ель-Ніньо таки почнеться, погода буде значно спекотнішою.

За матеріалами сайту  www.meteoprog.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *