Учені дійшли висновку, що кращими друзями людини є собаки - sfsff1Американські вчені встановили, що у тварин є гормон окситоцин, що сприяє прояву дружби і любові. Такий же гормон виділяється в організмі людини.

Дослідники залишили у вольєрі собаку і козу, які регулярно перебували поруч, бігали та гралися. Потім у тварин узяли кров. З’ясувалося, що рівень гормону в собаки виріс на 48 % , при цьому в кози він піднявся до рівня, який у людини асоціюється зі справжньою любов’ю.

Один з учених спостерігав такий сплеск окситоцину в організмі лише в ситуаціях, коли хтось бачив свого коханого, відчував романтичний потяг або ж виявляв величезну доброту.

Також вчені дозволили 100 добровольцям пограти з кішкою або собакою в ізольованому від інших людей приміщенні. У них вимірювали рівень “гормону кохання” .

Так, кожен реагував на спілкування з тваринами, здебільшого це залежало від того, чи були коли-небудь у людини домашні тварини.

Відзначається, що більший сплеск гормону спостерігався саме під час ігор із собаками. Вчені дійшли висновку, що кращими друзями людини є собаки.

За матеріалами  www.firstnews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *