Школяр перетворив iPhone на стетоскоп - IPhone 4S unboxing 17 10 11У США 15-річний школяр Суман Мулумуді надрукував на 3D-принтері чохол для iPhone, який робить зі смартфона стетоскоп – медичний інструмент для прослуховування серця та інших внутрішніх органів людини. На задній частині кейса встановлена діафрагма, що вловлює низькочастотні звуки, підсилює їх і передає в мікрофон смартфона, після чого спеціальний додаток записує і «візуалізує» серцевий ритм, вибудовуючи діаграми та графіки.

За словами творця, на розробку першого робочого прототипу він витратив усього два тижні. 15-річний хлопець навіть заснував власну компанію, назвав її Stratoscientific і чекає схвалення Steth IO від управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.

Згідно з інформацією з сайту новоутвореної компанії, записані за допомогою Steth IO дані формуватимуть «електронну картотеку» кожної людини, і до неї отримуватимуть доступ лікарі. Це важливий внесок у розвиток телемедицини – курсів віддаленого лікування та консультацій.

За матеріалами: РБК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *