Вивішені у виші плакати проти шахрайства стали шпаргалкою на іспиті - vyveshennyeКерівництво одного з найбільших ВНЗ Великобританії – Плімутського університету (Plymouth University) – напередодні іспитів розпорядилося вивісити в навчальному закладі плакати “Ні шахрайству”, не підозрюючи , що таким чином дає студентам відмінну шпаргалку.

Яскраві постери справді привернули увагу учнів, проте їх вивчення привело до абсолютно протилежного результату: студенти зрозуміли , що плакати “Ні шахрайству” – це прекрасна шпаргалка, якою просто гріх не скористатися на іспиті з математики .

Так, студенти Плімутського університету розповіли, що розвішані в аудиторіях і коридорах барвисті оголошення, де зображені математичні формули, знаходились за кілька метрів від них, а тому були  зручною “офіційною” шпаргалкою.

Керівництво університету ні про що й не здогадувалось, поки на грубу помилку не вказав студентський сайт Плімута. Щойно новина про величезні шпаргалки  стала надбанням громадськості, плакати зняли.

За матеріалами сайту http:fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *