17 травня в Києві на Михайлівській і Софійській площах відбудуться загальноміські заходи з нагоди відзначення Дня Європи, повідомляє КМДА.

Організатори зазначають, що це особливе свято, сповнене історичного та державотворчого значення, адже протягом останніх місяців мільйони наших громадян висловили непереборне прагнення бачити Україну частиною європейської спільноти.

Наразі триває активна підготовка дійства, Київська міська державна адміністрація приділяє належну увагу формі та концепції проведення цьогорічного свята. Тож на відвідувачів чекає розмаїта, насичена програма загальноміських заходів, що стануть цікавими і пізнавальними для кожного.

Так, розпочнеться святкування на Михайлівській площі, де на головній сцені відбудеться урочиста церемонія відкриття Дня Європи в Києві. Традиційно участь у церемонії візьмуть представники посольств держав-членів Європейського Союзу, центральних органів виконавчої влади, голова та заступники голови Київської міської державної адміністрації, громадськість міста.

Після завершення офіційної частини розпочнуть роботу розважальні й інтерактивні майданчики: фестивалі танцю, морозива, ремісників, кілька тематичних фотовиставок, інформаційно-інтерактивні зони, дискусійний клуб. Відвідати локації або долучитися до них матимуть змогу усі охочі.

У межах Софійської площі також відбуватимуться різні святкові дійства: фестиваль вуличної музики, виступи дитячих і фольклорних колективів столиці з творчими номерами, цікаві конкурси, ігротеки, скаутські майстер-класи та багато-багато іншого.

Об’єднає дві святкові площі виставка-фестиваль «Київ Європейський», у рамках якої на тротуарній зоні Володимирського проїзду свою продукцію представлять київські компанії.

Організатори запрошують киян і гостей міста відзначити День Європи в Україні та особисто переконатися, що Європа починається не за кордоном, вона починається в серці кожного з нас!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу