«Прес-майдан» збирає друзів у Марганці -У місті Марганець з 1994 року працює міський «Прес-майдан». Традиційно він збирає представників шкільних прес-центрів, які презентують шкільні видання (друковані газети, стіннівки, радіогазети, журнали), розповідають про свою діяльність і виконують творчі завдання.

Прес-майдан має на меті здружити учнів різних навчальних закладів, об’єднати навколо цікавої корисної справи однодумців, обмінятися досвідом й отримати новий поштовх до удосконалення своїх видань. 

На прес-майдані діє журі з учасників, яке визначає кращі прес-центри закладів поточного року. Так, цього разу найбільшу кількість голосів отримав прес-центр загальноосвітньої школи № 2 (директор О. Бурлака, заступник директора з виховної роботи Н. Шубала), який представляв дві друковані газети «Маша і Тедді», для молодших школярів та учнівську газету «Місток».

На другому місці команда шкільного прес-центру ЗОШ № 9 (директор О. Фролов, педагог-організатор Л. Ждан) з газетою «Шкільні обрії дев’ятої».

Однакову кількість голосів зібрали прес-центри ЗОШ № 11 (директор О. Волкова, заступник директора з виховної роботи В. Чорна) з газетою «1+1=11» та НВК «Ліцей-СЗШ № 10» (директор О. Жадько, заступник директора з виховної роботи І. Міняйло) з газетою «Десяточка» і посіли ІІІ місце.

Глядацьку прихильність отримали презентації газет ЗОШ № 12 «Соняшник», Марганецької гімназії «SCHOOL ТIMES», ЗОШ № 7 «SMS-ka (сайт маленьких сюрпризів)».

Закінчилася зустріч обміном побажань, серед яких найчастіше звучала пропозиція зустрічатися частіше та створити в інтернет-просторі сторінку, яка  об’єднувала б усі шкільні видання міста.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *