Книжкова виставка просто неба вперше пройде в столиці - fotolia 38547366 book andУперше Х Міжнародна книжкова виставка відбудеться під відкритим небом 16-18 травня в Києві. Місце проведення заходу – біля Пасажу на Хрещатику. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

У виставці братимуть участь не тільки вітчизняні та зарубіжні видавництва, а й поліграфічні та книготорговельні підприємства, дитячі літературні журнали та газети. До 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка планується окрема експозиція, присвячена творчості Кобзаря.

Протягом трьох днів відвідувачі зможуть поспілкуватися з відомими письменниками сучасності: Іваном Драчем, Андрієм Курковим, Леонідом Горлачем, Анатолієм Качаном, Галиною Тарасюк. У рамках виставки також відбудеться низка цікавих заходів – презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, автограф-сесії, семінари, відкриті дискусії з питань мистецтва книги і проблем книговидання.

Під час проведення виставки-ярмарку планується нагородження переможців конкурсу «Краща книга України 2013 року» та лауреатів інших міжнародних книжкових конкурсів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *