Особливу фотовиставку готують до Дня Європи - 21Весняним днем 17 травня місто Київ відзначить традиційне свято Дня Європи в Україні. Нагадаємо, що цього року незабутні урочистості чекатимуть на киян і гостей столиці на Михайлівській і Софійській площах.

День Європи – символічне свято для кожного з нас. Надто багато подій та емоцій, від позитивних і веселих, до сумних і відверто страшних чекали на Україну на тернистому шляху до Європейської Співдружності.

У рамках Дня Європи, гості свята на Михайлівській площі матимуть змогу оглянути фотовиставку «Україна. На шляху до Європи». За задумом організаторів, виставка презентуватиме Україну як одну з найвизначніших країн як минулого, так і сучасного європейського простору.

Невід’ємною частиною шляху до Європи стали події, які відбувались у нашій країні ще зовсім нещодавно, але які ми пам’ятатимемо завжди.

Фотографії з серії «В об’єктиві Майдан» не мають жодного політичного забарвлення чи маркування. Цей яскравий патріотичний фотопроект покликаний донести пересічному глядачеві миттєвості справжнього Майдану – силу, біль, смуток, надію, єдність і пам’ять про героїв.

Проект «В об’єктиві Майдан» пройшов понад 3500 кілометрів. Черкаси, Полтава, Харків, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Одеса та Кіровоград – міста, які вже побачили фото Євромайдану періоду зими-весни 2014 року.

Місто Київ також згадає непростий шлях нашої держави до Європи.

Переглянути фотовиставку можна буде, завітавши 17 травня на Михайлівську площу!

За матеріалами: КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *