В обласному конкурсі «Молода людина Луганщини – 2012» переможцями стали три вихованця Коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Винаходи та розробки студента Михайла Щербіни гідно оцінені присудженням  номінації «Майбутнє Луганщини». Випускники минулих років Аліса Сисоєва та Сергій Калоша здобули визнання у професійній сфері – ««Молодий журналіст року» та «Молодий шахтар року» відповідно.

У конкурсі для молоді взяли участь понад 100 перспективних жителів Луганщини до 35 років, з них 25 осіб стали переможцями у 18 номінаціях. Конкурс проводився у двох блоках: за професійні та особисті досягнення.

Спеціальну номінацію за значні досягнення молоді віком від 14 до 20 років «Майбутнє Луганщини» здобув студент Коледжу СНУ ім. В. Даля Михайло Щербина. Його винахід «Кишеньковий слуховий апарат» став найкращим на Всеукраїнському конкурсі юних раціоналізаторів та винахідників. Студент уже ставав учасником і призером Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій і творчих проектів «Майбутнє України», Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України». А на Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів» його розробка «Автомобільний амортизатор з енергозберігаючими властивостями» зацікавила Президента Україна Віктора Януковича і отримала позитивні відгуки провідних учених України.

 Випускниця Коледжу СНУ ім. В. Даля, а нині кореспондент газети «Червоний Промінь» Аліса Сисоєва, перемогла в номінації «Молодий журналіст року». Вона активний учасник акцій та заходів громадських організацій м. Червоний Луч, спрямованих на пропаганду здорового життя та організацію змістовного дозвілля молоді. Серед здобутків Аліси – перемога на обласному творчому конкурсі «Надія журналістики».

Ще один випускник Коледжу СНУ ім. В. Даля Сергій Калоша став «Молодим шахтарем року». Тепер Сергій працює головним енергетиком ТОВ «Шахта «Білоріченська» Лутугинського району, де за короткий час пройшов шлях від електрослюсаря до головного електрика шахти. Під безпосереднім керівництвом Сергія була розроблена і змонтована схема електрозабезпечення сьомої західної лави, де використано енергоустаткування нового технічного рівня. Це дало можливість вперше в історії шахти добути за рік близько 2 мільйонів тонн вугілля. Також їм була розроблена і змонтована нова схема енергопостачання збагачувальної установки. Крім того, Сергій Калоша є керівником групи «Дозор» Луганської обласної асоціації «Пошук», яка займається розшуком та увічненням пам’яті жертв ВВВ. За його активної участі створено Зал бойової слави в музеї шахти «Білоріченська».

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу