Вчені назвали кращі варіанти сніданків - xcxcsdcФахівці дійшли висновку, що одним із найкращих варіантів ранкової трапези є традиційний англійський сніданок. Вважаючи корисність сніданків для здоров’я доведеним фактом, дієтологи вважають, що дуже важливо ще й вибирати відповідні для ранкового прийому їжі продукти.

Вчені склали топ продуктів, ідеальних для сніданку. Їх вживання підтримує енергійність і хороше самопочуття, допомагає почуватися в тонусі, а не сонним.

Фахівці, які назвали традиційний англійський сніданок ідеальним варіантом, кажуть, що, додавши, за його правилами, до вівсянки порцію яєчні, можна довго не відчувати голоду. У такому сніданку є клітковина, що прискорює обмін речовин і корисна для судин, а також вітаміни, які зміцнюють імунітет, пояснюють експерти.

Крім того, прекрасним продуктом для ранкового прийому їжі медики вважають молоко. «Ті, хто сидить на дієті, завжди можуть вибрати знежирене», — уточнюють дієтологи.

Банани — відмінна ідея для фруктового сніданку: медики вважають, що найкраще віддати перевагу саме їм. Справа в тому, що банани дуже «любить» слизова шлунка, яку вони захищають від виразки. До того ж у бананах є магній, і вони дарують відмінний настрій.

За матеріалами сайту   ukrhealth.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *