Школярів попросили перевтілитися - afishaНародний студентський театр «Вавилон» і Центр культури та мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за підтримки адміністрації НПУ імені М.П. Драгоманова 16-17 травня 2014 р. за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14, актова зала проводить Третій фестиваль-конкурс самодіяльних шкільних театрів «Перевтілення». Головною метою Фестивалю є сприяння шкільному аматорському мистецтву, формування засобами сценічного мистецтва у дітей і підлітків громадянської активності, почуття прекрасного, популяризація театрального мистецтва серед дітей та молоді, а також збагачення репертуару аматорських художніх колективів та підвищення їхньої виконавської майстерності.

До участі у Фестивалі запрошуються дитячі та юнацькі театральні колективи загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, а також позашкільних закладів м. Києва та київської області. Вік учасників – від 6 до 17 років.

Оцінює фестивальні покази незалежне професійне журі, до складу якого входять професійні режисери, актори, педагоги та науковці.

Фестиваль є конкурсним. Кожен колектив-учасник отримує Диплом фестивалю, а кращим колективам надається звання Лауреата із врученням відповідного Диплому. Переможці визначаються в таких номінаціях:

  • кращий спектакль;
  • краща режисура;
  • краще музичне вирішення вистави;
  • кращий сценічний ансамбль;
  • краща чоловіча роль;
  • краща жіноча роль;
  • краща роль другого плану;
  • краща характерна роль.

За рішенням журі можуть визначатися переможці в додаткових номінаціях, зокрема «Кращі костюми», «Краща сценографія» тощо.

Фестиваль проводиться втретє. За два попередні роки участь у ньому взяли 12 театрів і близько 300 дітей і підлітків.

Переможцем другого Фестивалю «Перевтілення» в номінації «Краща вистава» та «Краща режисура» став театр «Лицедії» гімназії № 59 (м.Київ) з виставою «Слон Хортон» (художній керівник і режисер – Ольга Добровольська) .

Цього року до участі у Фестивалі заявку подали 8 колективів. Глядачі та журі переглянуть 9 вистав:

16.05.14

15.00

Вистава «Великий льох» за однойменною поемою Т.ШевченкаНародний театр-студія «Асорті» Палацу культури «Дарниця». Художній керівник – Олена Сандул, режисер – Аліна Чуєшова.

16.05.14

15.45

Вистава «Про Федота-стрельца, удалого молодца» за п’єсою Л.ФілатоваМузично-драматичний театр «Гармонія» СЗШ № 128. Режисер – Ірина Шевченко, хореограф – Ганна Андрієнко.

16.05.14

17.30

Вистава «Фараони» за п’єсою О.КоломійцяТеатральна студія «Нове покоління» СЗШ № 158. Художній керівник і режисер – Валентина Заїка.

16.05.14

18.30

Вистава «Мина Мазайло» за п’єсою М.КулішаТеатральна студія «Тюльпани» Університетського коледжу Київського університету імені Б.Грінченка. Художній керівник і режисер – Юлія Фостій.

17.05.14

13.30

Вистава «Добрий Хортон» за п’єсою Ю.ЧеповецькогоТеатр СЗН № 90 «Еліктон». Художній керівник і режисер – Тамара Фокіна.

17.05.14

14.30

Вистава «Чорна курка» за повістю А.ПогорєльськогоЗразковий театральний колектив «Ассолька» Глевахівської дитячої школи мистецтв. Художній керівник і режисер – Дмитро Костильов.

17.05.14

15.30

Вистава «Неспляча красуня» за п’єсою Л. та С.ВасінихЗразковий театр-студія «Світла хвиля» Києво-Святошинського РЦТМ «Оберіг» (молодша група). Художній керівник і режисер – Тетяна Мельник.

17.05.14

16.30

Вистава «Свинопас» за казкою Г.-Х.АндерсенаЗразкова театральна студія «Ассоль» Васильківського РЦДЮТ . Художній керівник і режисер – Ірина Андрієнко.

17.05.14

17.30

Вистава «Княжна» за поемою Т.ШевчнкаЗразковий театр-студія «Світла хвиля» Києво-Святошинського РЦТМ «Оберіг» (старша група). Художній керівник і режисер – Тетяна Мельник.

У програмі Фестивалю – показ вистави «Муха-Цокотуха» студентського театру «Міст» Центру культури та мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова (художній керівник і режисер – Віталій Любота).

Відкриття Фестивалю відбудеться о 14.00 16 травня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (ІІ поверх) за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *