У минулі вихідні вітчизняні студенти-спортсмени успішно виступили на престижних міжнародних турнірах. Так, студент Харківської юридичної академії, чемпіон світу-2013 Богдан Бондаренко переміг на турнірі серії IAAF Golden Grand Prix, що відбувся в Токіо (Японська Держава).

Його результат – 240 сантиметрів. Наш земляк здобув переконливу перемогу над росіянином Іваном Уховим (234 сантиметри). Третій результат – у японця Наото Тобе (231 см). Випускниця Харківського політехнічного університету Маргарита Дорожон виграла змагання з метання списа. У п’ятій спробі вона відправила снаряд на переможні 59 метрів 15 сантиметрів. Японки Юкі Ебіхара (58 м 01 см) та Різа Мівашита (56 м 79 см) посіли друге та третє місця, відповідно.

На черговому етапі Кубка світу, що відбувся в Корбей-Ессон (Французька Республіка) студентка Київського національного університету з фізичного виховання та спорту Ганна Різатдінова виграла бронзову медаль у багатоборстві. До речі, Ганна – корінна кримчанка. Нині проживає в Києві. Та чемпіонка світу з художньої гімнастики Ганна Різатдінова, на яку покладають надії в олімпійському 2016 році, не збирається змінювати громадянство України на російське. Про це заявила її мама Оксана Різатдінова – заслужений тренер України та віце-президент Кримської федерації художньої гімнастики: «Моя донька залишається громадянкою України».

Приємна новина надійшла з італійського міста Ліньяно, де відбувся черговий етап Кубка Європи серед юніорів із дзюдо. Тут студент другого курсу Республіканського вищого училища фізичної культури майстер спорту Антон Савицький (вага до 100 кілограмів) завоював золоту медаль. У фіналі вихованець заслуженого тренера України Ганни Каштанової переміг німця Філіппа Галанді.