Київська область продовжує приймати дітей зі східної України, які були змушені залишити місця постійного проживання у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні. Про це на сторінці Facebook повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра.

Зокрема, 6 учнів Слов’янська Донецької області вже розпочали навчання в школах області. “Четверо из них уже учатся в Счастливском учебно-воспитательном комплексе Бориспольского района, один ученик –  в общеобразовательной школе № 5 города Фастова и еще один – в Боярской специализированной школе”, – повідомив Шандра.

“Около месяца назад мы начали принимать семьи из оккупированного российскими войсками Крыма. К сожалению, сегодня к нам начали прибывать родители и дети из Донецкой и Луганской областей. Киевская область и в дальнейшем готова предоставлять убежище таким семьям, опекать их”,  – зазначив голова облдержадміністрації .

Також за даними Київської ОДА, станом на 12 травня до дошкільних навчальних закладів Київської області зараховано 28 дітей, до загальноосвітніх навчальних закладів області прибули на навчання 144 учні, які навчалися в загальноосвітніх навчальних закладах Криму та Севастополя.

За матеріалами  korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *