Львівський університет організовує тактико-спеціальні навчання - znak16 травня 2014 року об 11:00 на залізничній станції м. Львова відбудуться спільні тактико-спеціальні навчання з ліквідації наслідків аварії та гасіння пожежі на залізничному транспорті. У ході рятувальної операції буде проведена показова евакуація людей і надання постраждалим медичної та психологічної допомоги.

Організатором навчань є Львівський державний університет безпеки життєдіяльності спільно із Державним-територіально-галузевим об’єднанням «Львівська залізниця».

Загалом навчання складаються з 3 етапів:

– ліквідація наслідків викиду (виливу) небезпечної хімічної речовини (аміаку), надання медичної та психологічної допомоги потерпілим при аваріях на залізничному транспорті.

– гасіння пожежі з нафтопродуктом на залізничному транспорті та організація взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України з пожежно-рятувальним підрозділом «Львівської залізниці»;

– ліквідація наслідків аварій на залізничному транспорті з відновлюванням руху поїздів, а також презентація сучасного аварійно-рятувального обладнання.

До проведення навчань буде залучено спеціальну пожежну та аварійно-рятувальну техніку, зокрема пожежний і відновлювальний поїзди, сучасне обладнання, залізничний транспорт (вагони, цистерни) тощо.

За матеріалами: Прес-служба ЛДУБЖ

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *