У Львові «Університетський Майдан» долучиться до виборів ректора ЛНУ ім. І. Франка.

Активісти й учасники робочих груп запевняють: «Університетський Майдан» не є тимчасовою акцією, що зникне після вирішення найбільш болючих питань. Це відкрите поле для необхідних дискусій і співпраці, і що ширшим воно буде – то краще. Наразі ініціатива об’єднала вже понад півтисячі викладачів, студентів, аспірантів і випускників університету.

Громадська ініціатива «Університетський майдан», що стартувала в березні 2014 року, продовжує активно долучатися до всіх сфер життя Університету. Вибори ректора як одна з важливих подій найближчої перспективи, безумовно, не лишилися поза увагою УМ.

На відкритому засіданні УМ 10 квітня спільними зусиллями учасників було напрацьовано критерії та пропозиції від університетської спільноти до претендентів на посаду ректора. Координаційна рада уклала ці напрацювання у форму звернення до кандидатів, й 25 квітня вручила їх усім учасникам майбутніх виборів.

Вчена рада Університету оприлюднила календар запланованих зустрічей претендентів із колективом ЛНУ, що триватимуть із 12 до 23 травня, і будуть підсумовані спільною зустріччю 26 травня. Закликаємо університетську громаду заздалегідь розглянути передвиборчі програми претендентів і активно обговорювати їх на зустрічах із кандидатами.

Водночас «Університетський Майдан» пропонує увиразнити формат передвиборчої кампанії в університеті, й організовує Ректорські дебати. До участі персонально були запрошені всі сім кандидатів, попередньо погодилися взяти участь шестеро.

15 та 22 травня о 15.30. в приміщенні Студентського Клубу відбудуться відкриті дебати між претендентами на посаду ректора. Запрошуємо всіх, хто вважає себе повноправним учасником університетського життя, прийти та поставити власні запитання до кандидатів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу