У столичному дитячому центрі «Парус» відкрився літературний клуб для маленьких читачів.

Робота «Букмолю», – а саме так називається клуб, – полягає в поєднанні розумового та культурного розвитку дитини з соціалізацією. Адже на зібраннях, що проходять двічі на тиждень, відбуваються читання за участю дорослих і дітей. Особливий підхід до процесу покликаний уникати монотонності та монологів, а також давати простір для спілкування, дискусій та імпровізації.

Книгозбірня «Букмолю» увібрала в себе як класику дитячої літератури, так і найсвіжіші видання.  Засновники клубу наголошують: кожна книжка проходить ретельний добір, і її наявність на поличці «Букмолю» має ґрунтовне пояснення. Крім того, організатори створили добірки дитячої літератури іноземними мовами для різних вікових категорій і розгорнули мовний клуб.

Ще однією особливістю клубу є творче засвоєння прочитаного за допомогою малювання, ліплення та інших видів образотворчого мистецтва. З огляду на що в планах організаторів є і проведення майстер-класів для розвитку творчого потенціалу маленьких гостей «Букмолю».

Зустрічі літературного клубу відбуватимуться від 15:00 до 17:00 у вівторок та четвер у дитячому центрі «Парус», що на Подолі (вул. Андріївська 8/12). Деталі за телефоном 063 727 63 67.

За матеріалами   i-pro.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу