Важливим кроком на шляху формування єдиного європейського простору вищої освіти є спільні програми подвійного диплому між українськими та іноземними вищими навчальними закладами, участь у яких дає можливість отримати ступінь магістра одночасно в рідному ВНЗ та університеті за кордоном.

Така практика успішно впроваджена і у Луцькому національному технічному університеті. Зокрема, протягом 2014–2015 років для студентів Луцького національного технічного університету діють програми з отримання подвійного диплому в університеті Свєнтокшицька Політехніка (Кельце, Республіка Польща), університеті Люблінська політехніка (Люблін, Республіка Польща), Вищій Школі Міжнародних Відносин і Суспільної Комунікації (Хелм, Польща), Вищій школі менеджменту (Барселона, Королівство Іспанія) та Університеті Гліндор (Рексем, Великобританія). Вступ для них проводиться на пільгових умовах, а також передбачається можливість отримання грантів.

Студенти, які беруть участь у цих програмах, мають змогу покращити знання іноземної мови, ознайомитися з культурою, традиціями та особливостями ведення бізнесу в європейських країнах. Такий досвід є надзвичайно важливим у контексті розбудови нашої держави, адже надає учасникам програми конкурентні переваги на вітчизняному ринку праці – вони стають висококваліфікованими фахівцями, які відповідають новітнім міжнародним вимогам і можуть створити якісні ринкові основи розвитку економіки відповідно до міжнародних стандартів.

Луцький НТУ надає своїм студентам можливості академічної мобільності.

За інформацією ЛНТУ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу