Наступного навчального року столична влада планує відновити роботу 12 дошкільних навчальних закладів.

«Був період, коли динаміка народжуваності давала змогу перепрофільовувати дитячі садки – тоді приміщення почали використовувати приватні та державні структури не за призначенням. Згодом усі відчули наслідки таких дій – дитячі садки переповнені, існує велика черга. Сьогодні мережу дошкільних закладів треба розширювати. І ми працюємо над цим», – розповів Володимир Бондаренко після наради керівників загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів столиці.

Як повідомили в Департаменті освіти, науки, молоді та спорту КМДА, наразі вже підписано розпорядження Київської міської державної адміністрації, згідно з яким заплановане відновлення роботи 12 дошкільних навчальних закладів.

Окрім того, в рамках підготовки до нового навчального року планується замінити вікна в 39 дошкільних навчальних закладах комунальної власності, провести капітальний ремонт 28 харчоблоків із зміною обладнання в столичних школах, а також впровадити автоматизовану систему контролю споживання енергоносіїв у навчальних закладах Солом’янського району та ввести сучасні методи доочищення води в навчальних закладах Деснянського району.

Прес-служба КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.