Столичні школи готові прийняти учнів зі східних регіонів України та організувати для випускників проходження ЗНО в Києві. Про це нещодавно повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко після загальноміської наради керівників загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, що була присвячена підсумкам навчального року, передає УНН.

“Сьогодні двері столичних шкіл відкриті для школярів, які були змушені переїхати з Криму, а також тих школярів, які переїжджають зі східних регіонів України. У нас наразі вже є декілька переселенців із Луганщини – цим людям так само допомагає Міський координаційний центр, який був створений для вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців АР Крим. У цьому центрі вирішують зокрема і питання навчання, проходження ЗНО тощо. Якщо буде така необхідність – випускники зі сходу України зможуть завершити навчання в Києві”, – сказав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що з 23 до 29 травня 14 тисяч столичних випускників 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Свято “Останній дзвоник” відбудеться 30 травня. 31 травня випускникам київських шкіл буде вручено документи про повну загальну середню освіту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу