У природознавчому музеї відбудеться акція «День і Ніч». Лише один день музей працюватиме до пізнього вечора.

18 травня в Державному природознавчому музеї, що на вулиці Театральній, 18, відкриється проект «День і Ніч – 2014», під час якого кожен зможе знайти для себе щось цікаве. Музей буде відкритим для відвідин з 12:00 до 23:00 години. Вхід вільний. 

«Протягом дня запрошуємо ознайомитись з особливостями пристосування тварин до різних середовищ – води, землі, повітря та міста – на виставці «Мистецтво виживання».

У цей час в музеї працюватиме дитячий куточок, де наші волонтери разом із дітьми різного віку через мистецькі засоби пізнаватимуть різноманітний світ тварин.

Ввечері на перегляді відео просто неба з сім’єю чи друзями можна буде поринути у близький, але часто невідомий нам світ природи. А на завершення – презентація моделей львівських дизайнерів, створених із чернеток дисертацій науковців музею. Скільки паперу витрачають на написання дисертацій і чи можна дати йому третє дихання, експериментували дизайнери і науковці», – зазначили організатори.

Програма

12:00-23:00 – Виставка «Мистецтво виживання» (присвячена різноманіттю пристосувань тварин до життя в різних середовищах). Екскурсії кожні 2 години, починаючи з 14:00.

12:00-17:00 – Дитяча програма: «Кольоровий світ» (малюючи, діти зможуть більше дізнатися про особливості пристосувань тварин).

14:00-15:00 – Дитяча програма: Найбільший метелик музею (малювання метелика крейдою на подвір’ї музею).

20:00-23:00 – Природниче відео під відкритим небом.

21:00-23:00 – «Третє дихання» (презентація моделей львівських дизайнерів з чернеток дисертацій науковців музею).

За матеріалами  www.032.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу