Сьогодні  відбулося перше засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, склад якої затверджено наказом МОН від 07.05.14 № 552.

На цьому засіданні шляхом рейтингового голосування обрано голову Ініціативної групи – Аванесяна Ашота Дадікоєвича, президента Всеукраїнської громадської організації «Національний Конгрес Вірмен України» і відповідального секретаря Ініціативної групи – Подобєд-Франківську Олену Богданівну, члена Громадської організації «Центр дослідження визвольного руху».

На засіданні обговорювали принципові підходи до вироблення вимог (критеріїв), за якими визначатимуть інститути громадянського суспільства, що візьмуть участь в установчих зборах Громадської ради.

На думку членів Ініціативної групи, базуючись на досвіді роботи з державними інституціями та з урахуванням викликів сьогодення, одним з основних критеріїв відбору має стати здатність представників інститутів громадянського суспільства здійснювати якісну громадську експертизу діяльності Міністерства освіти і науки України, а також розуміти сучасні тенденції та напрями розвитку світової освіти і науки.

Наприкінці зібрання визначено наступну дату засідання Ініціативної групи, на якому розглядатиметься пакет проектів документів, пов’язаних з організацією проведення установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу