Легкоатлетів із Ялти та Донецька забрали до Києва - 500x354 48958 71c0951257ed8cfcf51308ea4f599a73depositphotos 4297062RunnerВідбулася зустріч Дмитра Булатова з найкращими українськими спортсменами і тренерами з легкої атлетики.

На сьогодні одне з найактуальніших питань – бази для тренувань і змагань, адже донині українські легкоатлети базувались переважно на двох стадіонах країни – в Ялті та Донецьку. У зв’язку з подіями в країні ці тренувальні комплекси останнім часом недоступні. Наразі зусиллями Міністерства та Федерації легкої атлетики України змагання легкоатлетів повернули до Києва на НСК Олімпійський, де саме цими днями (15-16 травня 2014 р.) проходить Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат.

Зараз міністерство докладає усіх зусиль, аби пришвидшити закінчення реконструкції стадіону в Кіровограді, на якому можна буде проводити тренування та змагання. Також Мінмолодьспорт, спільно з ФЛАУ та Закарпатською облдержадміністрацією працює над втіленням проекту з реконструкції стадіонів, що стануть новою базою для підготовки спортсменів.

У рамках зустрічі Дмитро Булатов вручив спортсменам і тренерам ордени та медалі за спортивні досягнення.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *