Днями  в столиці відбувся круглий стіл із питань захисту прав національних меншин, організований Офісом Ради Європи в Україні спільно з Консультативним комітетом Рамкової конвенції про захист прав національних меншин.

Головні питання, що обговорювалися під час роботи круглого столу, – це реалізація Рамкової конвенції в Україні, зокрема мовних, освітніх прав національних меншин в Україні, а також представників національних меншин на участь у суспільному житті.

Захід відбувся за участі представників національних меншин, недержавних організацій, науковців, центральних органів виконавчої влади.

У роботі круглого столу взяли участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко, працівники департаменту, відповідальні за питання задоволення освітніх потреб представників національних спільнот України.

На розгляд учасників круглого столу представлено Спеціальний звіт про стан захисту національних меншин в Україні, підготовлений експертами  Консультативного комітету Рамкової Конвенції про захист національних меншин.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу