Сьогодні, 16 травня, в Донецьку та Івано-Франківську одночасно проходять тренінги для учителів, які беруть участь у проекті “Освіта для сталого розвитку в дії”.

Попри всю складність і суперечливість ситуації, заяви про нашу відмінність, пам’ятаючи про спільність, освітяни Донеччини та Івано-Франківщини сьогодні обговорюють  одні і ті ж теми, проблеми, навчаючись їх розв’язувати. 

Це питання  енергетичної безпеки та незалежності, збереження водних ресурсів для всієї  України і, щонайважливіше, як сьогодні навчитися спілкуватися одне з одним. Цього учителі  Донеччини і Франківщини навчатимуть дітей обох регіонів, навчатимуть однаково.

Такі одночасні тренінги в рамках проекту “Освіта для сталого розвитку в дії”  цьогоріч проходили в Дніпропетровську, Миколаєві та Львові — 10 квітня; в Рівному, Хмельницьку та Луганську — 17 квітня. Вони триватимуть аж до початку навчального року у вересні.

Учасниками проекту  є 14 областей України: на Донбасі та на Прикарпатті, на Причорномор’ї та на Поділлі і Поліссі. Мета проекту:  готувати учнів, які здатні бути носіями культури творення нового; учнів, які братимуть участь у формуванні сталого суспільства, а не просто будуть хорошими виконавцями. 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу