Студентка втілює в життя казки (фото) - 555520 mainСтудентка університету радіоелектроніки Анастасія Тріполка за допомогою фотоапарата втілює в реальність свої дитячі фантазії.

Згадуючи казки, які їй колись розповідали на ніч, Настя вигадує образи казкових німф, сплячих красунь і принцес. «У дитинстві я обожнювала малювати. Але, на жаль, портрети в художній школі мені давалися туго, тому й вирішила фотографувати. Спочатку знімала друзів і події, але незабаром, надихнувшись роботами іноземних фотографів, вирішила створювати свої казки. Почала з пошуку неймовірного вбрання для принцеси: обійшла всі магазини, але підійшла тільки одна сукня зі шлейфом білого кольору. Тоді я купила зеленку і пофарбувала її в бірюзовий», – згадує майбутній інженер з інформаційної безпеки. Відтоді дівчина частенько доробляє куплені костюми, а іноді створює їх. От для образу лісової німфи Настя всю ніч клеїла корону з гілок і об’ємний лук із листя.

Часто казку доповнюють і тварини: наприклад, верблюдів і лисенят для зйомок надав харківський зоопарк, співробітники якого, безумовно, контролювали знімальний процес. А ось майбутніх принцес Настя обирає не з професійних моделей, а з дівчат, які використовують мінімум косметики. «Іноді бачу людину в натовпі або в інтернеті і розумію, що це справжня принцеса», – розповідає фотограф, мріючи реалізувати десятки казкових ідей.

За матеріалами: Gigamir.net

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *