Протягом квітня-травня 2014 року в навчальних закладах України, залучених до проведення дослідної експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність», проводився підсумковий діагностичний контроль стану фінансової обізнаності учнів і студентів.

До Інституту інноваційних технологій і змісту освіти надійшли результати діагностичного контролю з 242 навчальних закладів. У тестуванні взяли участь 5467 учнів.

Найбільш організовано проведено підсумкову діагностику в навчальних закладах Волинської, Рівненської, Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Житомирської, Львівської областей. Для забезпечення об’єктивності моніторингу рівня знань проведено контрольні зрізи знань у 7 загальноосвітніх навчальних закладах у різних регіонах України. Контрольним тестуванням охоплено 1467 учнів.

Наразі результати підсумкового діагностичного контролю опрацьовуються науковими керівниками та будуть оприлюднені, як і минулого року, протягом червня 2014 року на спільному з МОН України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, Університетом банківської справи НБУ, Програмою USAIDFINREP-II засіданні круглого столу. Окрім цього, на круглому столі планується презентація першого інтерактивного електронного підручника з курсу «Фінансова грамотність».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу