Із шкільних фотоальбомів можна дізнатися своє майбутнє - images 69Чи проведе людина життя на самоті, можна дізнатися з шкільних фотографій. Якщо людина не усміхається на шкільних фотографіях, отже, не готова йти на контакт і, швидше за все, більшу частину життя проведе на самоті. З такою заявою виступили американські фахівці, які здійснили велику роботу, щоб обґрунтувати свою думку.

Масштабне дослідження психологів зі США показало  закономірність: ті школярі, які на знімках класу завжди нещасні, в дорослому житті в п’ять разів частіше розлучалися порівняно з тими, хто залюбки позував фотографу й усміхався, дивлячись в об’єктив.
«Таке враження, що учні вже в тому віці знали, як складеться їхнє подальше життя, і не мали жодних ілюзій», – зазначали експерти, згадуючи шкільні фото, які їм довелося переглянути.
Утім, нагадують вони, людина сама коваль свого щастя. Справа в тому, що відкриті, позитивні люди притягують до себе, тоді як похмурі, вічно незадоволені життям, навпаки, відштовхують навколишніх.
«Що старшими ми стаємо, то більш неохоче вилазимо зі своєї нори, тому товариські, доброзичливі, усміхнені люди не залишаються непоміченими. Вони завжди користуються популярністю та  знаходяться в центрі уваги», – нагадують психологи, вважаючи, що екстравертам значно простіше будувати особисте життя.

За матеріалами  svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *