Упродовж трьох днів на Рівненщині змагались кращі знавці пожежної безпеки. Відчути себе справжнім рятувальником і пройти нелегкі завдання спортивних естафет приїхали майже сто учасників у складі 9 команд.

Фестиваль проходив під патронатом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, управління освіти і науки Рівненської ОДА та Добровільного пожежного товариства. Головна мета щорічних змагань – навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, навичок діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

Справжніми випробуваннями для юних рятувальників стали спортивні змагання, під час яких діти повинні були вміло користуватися рятувальним спорядженням, відрізняти отруйні гриби від їстівних, швидко відповідати на запитання з основ медицини, зав’язувати спеціальні вузли різними способами та умовно рятувати потерпілого на воді.

За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти  Святослава Сидорука, саме в такій пізнавальні ігровій формі діти  найкраще засвоюють такі потрібні знання з безпеки життєдіяльності. Для Рівненщини цьогорічний фестиваль ювілейний – його проводять  вдвадцяте.

У підсумку усіх етапів перше місце здобула команда Володимирецького району, друге місце – в команди міста Кузнецовськ, третє виборола команда школи № 27 міста Рівного.

Усі команди отримали від організаторів цінні подарунки та грамоти у різних номінаціях.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу