Учора  відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань організації та оздоровлення дітей. У нараді взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук і члени оперативного штабу з питань організації оздоровлення.

За його словами, на теренах області цього року функціонуватимуть 20 дитячих закладів оздоровлення, на сьогодні в закладах проводять поточні ремонти, тривають перевірки представників контролюючих і наглядових органів: Держсанепідслужби, Держгірпромнагляду, Державної служби надзвичайних ситуацій.

«Цього року також в області додатково оздоровлюватимуться діти, які приїхали з АРК і  Севастополя, а також діти військовослужбовців і працівників органів внутрішніх справ, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України», – зазначив В.Харчук.

За словами міністра, в нашій державі налічується 4 млн. 102,5 тис. дітей шкільного віку, із яких 218 тис. проживають в Автономній Республіці Крим та Севастополі.

Цього року планується охопити лікуванням та оздоровленням 2 млн. 636 тис. дітей, що становить 68 % від їх загальної кількості. З огляду на те, що 122 лікувально-оздоровчі заклади знаходяться на Кримському півострові, який зараз є окупованою територією, можливості держави щодо оздоровлення є частково обмеженими.

Під час селекторної наради представники Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей поінформували про готовність приймати дітей з всієї України в дитячих закладах на узбережжі Чорного та Азовського морів.

За матеріалами  www.pohlyad.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу