Українські та російські науковці разом готуватимуть вихователів для дитсадків - 250612Педагогів, які працюватимуть у системі дошкільної та початкової освіти в Луганську, вирішили готувати спільно з російськими вченими.

Низка договорів про співпрацю з Рязанським інститутом Південного федерального університету, Ростовським держуніверситетом і Рязанським державним університетом імені С. Єсеніна уклала кафедра дошкільної та початкової освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Співпраця передбачає обмін досвідом для створення нових методик підготовки майбутніх вихователів дитячих садів, учителів початкових шкіл», – пояснили у виші.
Учені разом проводитимуть наукові конференції, обмінюватимуться результатами досліджень, організовуватимуть виїзні лекторії. Так студенти кожного з 4-х ВНЗ зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями кожного з університетів.
Наприклад, своїм досвідом з російськими фахівцями вже поділилася доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти ЛНУ Наталія Гавриш. А восени, на початку нового навчального року, до Луганська приїдуть викладачі з Росії – лінгво-дидакт з Рязані Олена Савушкіна та фахівець в області управління з Ростова Лариса Чумічева.
Сучасні технології дують змогу ученим проводити заняття й наукові конференції також у віртуальному просторі. Так, на базі Луганського національного університета ім. Тараса Шевченка відбувся он-лайн семінар «Формування світогляду дошкільників засобами художнього слова в інтегрованому просторі дитячого садку». У ньому взяли участь більш як 20 іногородніх педагогів дошкільної освіти. Для того, щоб робота була ефективнішою, творча група відтворює реальний навчальний процес у дитячому садку.
«Нині склалася така тенденція, що багато викладачів паралельно працюють у дошкільних закладах. Отриманий досвід передається студентам. Отже, розрив між теорією і практикою істотно скорочується», – каже завідувачка кафедрою дошкільної та початкової освіти ЛНУ Наталія Гавриш.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *