У незвичайній ситуації опинилися співробітники одного з дилерських центрів китайського міста Ляочен: один із їхніх клієнтів вирішив розплатитися за новий автомобіль … копійками!

Чоловік купив автомобіль за 2,5 тонни монет. Чоловік під’їхав на автомобілі, забитому мішками з монетами номіналом в 1 юань (приблизно 0,16 долара) до автоцентру, після чого заявив менеджеру з продажу, що хоче купити на них нову модель за 100 000 юанів (16 тис. доларів). Загальна вага запасів монет становила майже п’ять тонн. Попри незвичність прохання, керівництво дилерського центру вирішило не відмовляти клієнтові.

У перерахунку привезених монет узяли участь усі вільні співробітники автоцентру. Чоловік же чекав їх, дивлячись фільми. Коли працівникам вдалося нарахувати 50 тисяч юанів, клієнт заявив, що «втомився чекати» і оплатить залишок суми з допомогою кредитної картки.

Ім’я незвичайного клієнта і марка придбаного автомобіля не розкриваються. Відомо лише, що чоловік додав, що витратить решту монет на покупку ще одного автомобіля в іншого дилера.

За матеріалами сайту  ilife-news.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу