Студент знає, як перетворити комаху на шоколадний кекс - gsdgdfgdgdІсландський студент створив міні-фабрику з виробництва їжі з личинок із нульовим рівнем відходів. Власник мініатюрного виробництва пішов на такий крок, бажаючи продемонструвати вирішення світової проблеми нестачі продовольства.

Ісландський студент Буй Бьямар Адалстейнссон ( B?i Bjarmar A?alsteinsson ) настільки надихнувся звітом продовольчої та сільськогосподарської організації ООН , згідно з яким світову проблему нестачі продовольства можна вирішити вживанням в їжу комах, що спроектував і побудував в Ісландській художній  академії міні-фабрику з виробництва страв із личинок.

Його мініатюрний завод складається з кількох «цехів», де відбувається дозрівання, збір, переробка і приготування їжі з комах, що знаходяться на постембріональному стадії розвитку.

Спершу личинки поміщаються в великий відсік із рослинами, де ростуть і удобрюють ґрунт продуктами життєдіяльності.

Потім вони збираються, проходять обробку в печі, розріджуються, змішуються з приправами і зрештою стають повноцінними стравами, наприклад шоколадними кексами або паштетом.

За словами студента, його фабрика з нульовим рівнем відходів – відмінне вирішення світової проблеми нестачі продовольства, оскільки личинки містять ту ж кількість білків, жирів і поживних речовин, що й м’ясо, але при цьому їм потрібно в 12 разів менше корму, ніж коровам, та й розмножуються вони значно швидше.

Щоб переконати громадськість у тому, що десерти і паштети з незвичайних інгредієнтів за смаковими властивостями не поступаються звичним стравам, ісландець спробував пригостити своїми творіннями всіх охочих.

“На мій подив, більшість відвідувачів художньої академії зацікавилися такою їжею, особливо діти, – каже Буй. – Одна чотирирічна дівчинка наполягала на тому, щоб забрати личинку додому як вихованця”.

Щоправда, попри зацікавленість людей, вони все ж не наважилися продегустувати запропоновані страви.

“Відвідувачі сказали, що їх вразив проект і перспективи, але відмовилися спробувати їжу, – визнав студент. – Я сподіваюся, моя ідея буде використана для виробництва продуктів в промислових умовах і надихне інших на переосмислення лінійного виробництва, що залишає  великі обсяги відходів і невикористаних продуктів”.

За матеріалами сайту  news.eizvestia.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *