Школярка закінчила виш, не отримавши атестата - usloviya osushchestvleniya pravosudiyaМинулого тижня 16-річна Грейс Буш зі штату Флорида у США отримала університетський ступінь бакалавра із судочинства. Випускних іспитів у школі поки що не склала. У майбутньому мріє працювати головним суддею США.

—?Трохи дивно закінчити університет, доки ходжу до школи, — каже Буш. — До коледжу Броуард вступила, коли їй було 13. Вчилась навіть улітку. 4-річний курс із кримінального судочинства закінчила за три роки з середнім балом 3,8 із 4. Мої дві старші сестри теж так навчалися. Добре, що школа дає можливість одночасно вчитися в університеті.

Грейс навчилася читати 2-річною. У вільний час грає на флейті в двох оркестрах. У її сім’ї дев’ятеро дітей, Грейс — третя. Після канікул дів­чина планує закінчити магістерську програму на юридичному факультеті Флоридського Атлантичного університету.

Нагадуємо, торік 17-річна безхатько Челсі Фірс з округу Клейтон у штаті Джорджія закінчила університет із балом 4,6. До занять готувалася, підсвічуючи телефоном зошити та книги. Ночувала в притулках та в автівці матері.

—?Постійно собі говорила, що треба продовжувати навчатися, щоб майбутнє було іншим, не таким, як сьогодення, — каже вона.

За матеріалами: Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *