Геолого-географічний музей Євразії відкрили в УДПУ - DSC5108На кафедрі загального землезнавства та геології природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося урочисте відкриття нового підрозділу – «Геолого-географічного музею Євразії».

Новостворений музей є структурним підрозділом наукової геологічної лабораторії. У його експозиції міститься приблизно 200 зразків мінералів і гірських порід із різних частин Європи та Азії. Крім цього, музей нараховує близько 600 екземплярів різних резервних зразків. Створено електронний каталог класичних зразків мінералів, гірських порід і решток органічного світу минулих геологічних епох.

Численна колекція мінералів і гірських порід створювалась тривалий час, – студенти та викладачі активно збирали зразки для геологічної лабораторії університету ще з 1999 року. Фундамент багатій нині експозиції свого часу заклав колишній викладач хімії Леонід Богачук. Щоб не втратити наукові напрацювання попередників, провів велику роботу доктор геологічних наук, професор Сергій Половка – ініціатор створення музею. Він ознайомив присутніх на урочистостях з історією заснування, фондами та основними експозиціями музею.

Тепер важко буде уявити вивчення курсу «Геологія з основами геохімії» без геолого-географічного музею. Новий підрозділ сприятиме збереженню колекційних фондів мінералів і гірських порід, забезпеченню викладачів і студентів університету та вчителів і учнів загальноосвітніх шкіл регіону матеріалами для наукових досліджень та в якості унаочнення у навчальному процесі.

За матеріалами: Прес-центр УДПУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *