Студенти-шахісти змагалися з майстрами спорту -Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара  прийняв учасників відкритого шахового турніру, присвяченого пам’яті засновника шахового клубу університету ректора В.І. Моссаковського.

У турнірі взяли участь кращі шахісти восьми вищих навчальних закладів Дніпропетровська та команда учнів спеціалізованої шахової школи № 11. Університет представляли чотири збірні команди студентів і викладачів. Рівень учасників турніру був достатньо високим, у ньому взяли участь майстри спорту, кандидати в майстри та першорозрядники. Власне командні змагання турніру проходили за швейцарською системою, спільно чоловіки і жінки. У командних змаганнях перемогла команда ДНУ імені Олеся Гончара, друге місце посіла команда ДЮСШ № 11, третє – команда ДУЕП. В особистій першості переміг майстер спорту Е.А. Чернов, на другому місці – міжнародний майстер І.Є. Варицький, на третьому – КМС М. Цирульник.

В організації та проведенні турніру взяли участь кафедра фізичного виховання та спорту ДНУ імені Олеся Гончара, ректорат, профком, обласна шахова федерація, Дніпропетровський шаховий клуб.

За інформацією ДНУ імені Олеся Гончара

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *