Учора в парку Кіото студенти Київського національного торговельно-економічного університету організували фотовиставку «Сушка».  Це свято мистецтва КНТЕУ організовує вже вдруге. І можна з упевненістю сказати, що «Сушка» вже стала новою традицією університету.

На початку заходу студентів привітав ректор КНТЕУ А.А. Мазаракі, зауваживши, що фотовиставка «Сушка» символічно відбулася в перший по-літньому спекотний день, відкриваючи літо та розпочинаючи заходи, присвячені святкуванню Днів університету. Він також зазначив, що студенти КНТЕУ, які створили цю виставку,  талановиті люди, вони помічають прекрасне навіть у буденних речах.

Новообрана Голова РСС Оксана Кузьменко, яку присутні привітали з посадою, зі словами подяки звернулася до адміністрації, організаторів та учасників фотовиставки.

Упродовж усієї «Сушки» присутніх розважали вокальними та танцювальними номерами студенти КНТЕУ, заряджаючи всіх літнім настроєм.

Талановиті студенти-фотолюбителі з КНТЕУ, НАУ та НУБІП і професіонали протягом місяця приносили свої роботи, щоб поділитися своїм баченням світу через об’єктив із іншими. Загалом було зібрано майже 2 тис. прекрасних робіт, кожна з них – це справжній шедевр фотомистецтва. Виставка викликала велику зацікавленість серед студентів, викладачів, адміністрації та просто перехожих. Кожен міг забронювати фотографію, яка йому сподобалася, і забрати з собою часточку душі її автора.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу