Хробакову дієту пропонують науковці - 1chto budem est zavtra 5Експертна група фахівців, що представляє Пекінський університет, повідомила, що основою раціону китайських космонавтів на земній орбіті цілком можуть стати хробаки.

У ході глобального дослідження було проведено експеримент за участі добровольців із Національного університету авіації та космонавтики, які харчувалися в такий спосіб.

У результаті з’ясувалося, що протягом усього експериментального періоду ті, хто дотримувався “дієти з хробаків”, мав цілком “здоровий і щасливий” вигляд. Учені впевнені, що така дієта цілком підходить для далеких космічних подорожей.

Фахівці відгодовували борошняних хробаків і інших комах рослинами, вирощеними всередині спеціально створеної лабораторії Moon Palace 1, що імітує екосистему Землі. У ній необхідні для підтримки життя людини компоненти, такі як кисень, їжа і вода, піддаються переробці та регенеруються назад у систему.

Тим часом подібний підхід до питання китайських вчених спричинив критику на Заході. Там заявили, що такі методи знижуватимуть “моральний статус астронавтів”.

За матеріалами: Атмосфера

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *