Ідея створити додаток для смартфонів, що дасть змогу їх власникам повернутися до реального світу, спала на думку студентам зі Сполучених Штатів Америки.

Молоді розробники з Сіракузького університету впевнені, що готові побороти телефонну залежність.

Залежність сучасних користувачів смартфонів , зокрема підлітків, набуває хворобливих обрисів. Дедалі частіше можна побачити підлітків, чиї голови схилені над пристроями, їхня увага повністю зосереджена на гаджеті.

Користувачі смартфонів чимраз частіше кажуть, що здатні в будь-яку мить відкласти пристрій, проте не припиняють оновлювати новини, отримувати нові листи та повідомлення в чаті.

Розробка американських студентів називається Tock. Її автори – Рейчел Семплс і Джекі Греко – вже отримали визнання на кількох престижних конкурсах бізнес-проектів. Кожен користувач, який завантажив додаток і зареєструвався, фіксує свій профіль. У ньому синхронізується необхідна інформація з соціальних мереж, у яких зареєстрований користувач. Кожен учасник проекту може запросити одного або кількох друзів, уклавши з ним парі: хто довше протримається подалі від свого телефону. Перший, хто вийде в Мережу зі смартфона, програє. Переможець отримує бали, які в майбутньому можна обміняти на реальні нагороди.

Додаток перебуває на стадії розробки.

За матеріалами  www.treehugger.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу