Студентів перевірили на знання з юрисприденції - i 26052014 001За ініціативою Студентського парламенту в Київському університеті права НАН України третій рік поспіль проходить юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2014». Захід продемонстрував, що навчально-виховний процес сприяє збагаченню не тільки теоретичних знань студентів, а й спрямовує на вдосконалення партнерських відносин, педагогіки та співпраці.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт зазначив: «Сьогодні вітчизняна освіта повинна здійснювати системні реформи, спрямовані на досягнення високих європейських стандартів якості, впроваджувати в навчально-виховний процес сучасні педагогічні та інформаційні технології…». Ця подія є підтвердженням того, що якості знань сприяють заходи, спрямовані на їх поглиблення.

Учасники конкурсу продемонстрували свої знання в «Бліц-опитуванні», «Дуелі команд», «Юридичному рахунку», «Ланцюжку» та «Інтелектуально-правовому турнірі». У вікторині взяли участь 5 команд студентів першого курсу юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.

Знання студентів оцінювало журі – завідувач кафедри теорії та історії держави і права В’ячеслав Іванов, доценти Катерина Лісова, Віра Риндюк, старший викладач Роман Панасюк.

За результатами вікторини перше місце посіла команда навчальної групи ПБ -11 «Капітани права».

Олена Чернецька, проректор із наукової та науково-педагогічної роботи, урочисто вручила кубок ректора «Ерудит права – 2014», а Галина Левківська, проректор із гуманітарної освіти та виховної роботи за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького, вручила сертифікати, комплект книг у рамках проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави», що діє в університеті під особистим патронатом ректора.

За матеріалами: Київський університет права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *