Учні на швидкість розбирають і збирають зброю - 140523 7 3

Днями  на базі відділу прикордонної служби «Шегині» було проведено другий етап змагань серед шкільних клубів «Юних друзів прикордонників» ділянки відповідальності Мостиського прикордонного загону.

У змаганнях взяли участь команди-переможниці районних змагань, а саме клуби з Турківського, Старосамбірського, Мостиського та Яворівського районів Львівської області. Змагання  організовані за такими нормативами: підтягування на перекладині, комплексна силова вправа, естафета, кульова стрільба, кидання гранати, розбирання (збирання) зброї та перетягування канату. Варто зазначити, що членам журі цього року було досить складно визначати переможців, адже всі учасники змагань неабияк підготувались і завзято боролись за перше місце.

У результаті розрив між першим і другим місцями становив лише два бали. Відповідно, за результатом змагань перемогла команда  «Прикордонник» Краковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник команди Кропивницький Мирослав Степанович, капітан Кузьмінський Ігор Іванович. Друге місце виборов клуб ЮДП «Орлятко» Мостиськи-другої ЗОШ І-ІІ ступенів, представляв команду Півтораніс Василь Васильович, капітан команди Мицак Назар Іванович. Відповідно, третє місце посіли представники команди «Сокіл» Нижанковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Богоніс Ростислав Ярославович, капітан команди Мазур Олесь Миколайович. За участь у змаганнях усі учасники були нагороджені цінними подарунками, а призові місця відзначені пам’ятними кубками. Також шегинські прикордонники організували для дітей солодкий стіл і екскурсію відділом прикордонної служби.

Зазначимо, що патріотичному вихованню молоді завжди приділялась належна увага прикордонниками всіх поколінь, адже саме з цих дітей підростають майбутні охоронці рубежів нашої держави. Вже в підлітковому віці вони знайомляться з усіма аспектами служби на кордоні та обирають майбутній життєвий шлях. Та й прикордонникам від такого спілкування та дружби з дітьми є чимала користь – майже половина затримань на кордоні за інформацією місцевого населення відбувається завдяки всюдисущим дітлахам-всезнайкам. А деякі з них навіть особисто брали участь у протидії незаконній діяльності на кордоні разом із прикордонними нарядами.

За матеріалами  portal.lviv.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *