Як соцмережі можуть погіршити самопочуття - sdfsfsdfНауковці переконують, що вплив соціальних мереж настільки глобальний, що вони здатні визначати, наскільки добре людина оцінюватиме сама себе.

Соціальні мережі міцно влились у життя сучасної людини. Тепер відсутність акаунту особи в одній із соцмереж викликає щонайменше подив. Така активна діяльність людей у соціальних мережах не минула даремно.Тепер соціальні мережі мають такий глобальний вплив на людину, що здатні визначати особливості її самооцінки. Так, людина, яку інші ігнорують у соціальних мережах, може мати нижчу самооцінку порівняно з тими, хто є популярними користувачами.Постійна активність у соціальних мережах викликає звикання і у випадку, якщо протягом тривалого періоду часу особа не має доступу до соціальної мережі, в неї може виникати навіть фізичний дискомфорт.

Такі симптоми, як і моральне незадоволення, можуть виникати у результаті утворення звикання від коментарів та різноманітних обговорень у соціальних мережах. Після тривалої ізоляції людина почувається менш значимою.

За матеріалами  zdorovia.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *